Какво е бъдещето на Левски без Спас Русев?

Реал Мадрид наказа Наполи и в реванша (видео)

07 март 2017 23:59

Серхио Рамос герой при нова победа с 3-1; Роналдо вече близо 600 минути без гол в ШЛ

Реал Мадрид продължава защитата си на трофея в Шампионската лига, след като се класира за 1/4-финалите в турнира след нова победа с 3-1 над Наполи. След успех със същия резултат на "Сантяго Бернабеу" преди 2 седмици Кралският клуб продължава напред с общ резултат 6-2. По този начин и двата реванша от 1/8-финалите във вторник се развиха по удивително идентичен начин. След първите полувремена и Наполи, и Арсенал водеха с по 1-0 срещу Реал и Байерн, но след почивката претърпяха пълен крах и инкасираха загуби с абсолютно същото цифрово изражение, както и в първите двубои срещу тези съперници.

Луис Енрике се изцепи: Можем да вкараме 6 гола на ПСЖ

"Нямаме какво да губим, можем само да спечелим", уверен е наставникът на Барселона преди реванша в ШЛ

07 март 2017 19:52 | 6 коментара | още »

Светкавична треньорска рокада в Малага

Мичел смени Марсело Ромеро начело на испанския клуб

07 март 2017 16:50 | 0 коментара | още »

Добра новина за Реал: Роналдо ще може да играе срещу Наполи

Кристиано вече е напълно здрав и тренира пълноценно

06 март 2017 18:53 | 0 коментара | още »

Рамос се похвали с нова татуировка

Бранителят на Реал демонстрира отлично настроение преди мача с Наполи

06 март 2017 12:39 | 0 коментара | още »

Атлетик Билбао прекърши трудно Малага

Лас Палмас подпечата визата на Осасуна за Сегунда дивисион с разгром 5-2

05 март 2017 23:44 | 0 коментара | още »

Атлетико Мадрид не изпуска ШЛ след здрав бой над Валенсия

Гризман с два гола за дюшекчиите при 3-0 над прилепите

05 март 2017 20:01 | 0 коментара | още »

Барса си го върна тъпкано на Селта

Каталунците разгромиха съперника си с 5:0

05 март 2017 14:59 | 0 коментара | още »

Виляреал надделя над Еспаньол

Жълтите спечелиха домакинството си с 2:0

05 март 2017 09:44 | 0 коментара | още »

Реал не срещна трудности с Ейбар

Мадридчани спечелиха гостуването си с 4:1

04 март 2017 20:30 | 0 коментара | още »

Реал Сосиедад се устреми към ШЛ след спектакъл срещу Бетис

Тимът от Сан Себастиян спечели с 3-2 като гост на "Бенито Виямарин"

04 март 2017 00:14 | 0 коментара | още »

Стоичков: Бих назначил Хорхе Сампаоли за треньор на Барселона

Томас Тухел също сред вариантите за наставник на каталунците; Луис Енрике обяви, че иска да си почине

03 март 2017 19:14 | 2 коментара | още »

Реал Мадрид без най-големите си звезди срещу Ейбар

Роналдо е с разтежение, Бейл отнесе два мача наказание заради червения картон срещу Лас Палмас

03 март 2017 18:22 | 0 коментара | още »

Севиля продължава да е плътно до лидерите Барса и Реал

Андалусийци победиха трудно Атлетик Билбао с 1-0 у дома и са само на 2 точки от върха

03 март 2017 12:10 | 0 коментара | още »

Ужасяващ инцидент с Торес помрачи Депортиво - Атлетико

Хлапето падна на главата си и изгуби съзнание, вече е добре; двубоят на "Риасор" завърши 1-1

03 март 2017 10:41 | 0 коментара | още »

Евертън иска 8 млн. евро от Барселона за Куман

Карамелите няма да пуснат наставника си без неустойка

02 март 2017 18:32 | 0 коментара | още »

Треньорът на Атлетик Билбао фаворит за Барселона

Ернесто Валверде спряган за наследник на Луис Енрике от лятото

02 март 2017 16:03 | 0 коментара | още »

Реал Мадрид подобри рекорд на Барселона от 1944 г.

Белият балет бележи поне по един гол във всеки от последните си 45 мача

02 март 2017 15:55 | 0 коментара | още »

Реал Мадрид едва се спаси срещу Лас Палмас и сдаде лидерството

Кралският клуб се добра до 3-3 у дома; Селта и Еспаньол завършиха 2-2; Гранада пречупи Алавес за 2-1

02 март 2017 00:38 | 0 коментара | още »